כאן לא באים להוציא תעודה שתטפח על השכם, כאן גם לא באים להתעשר ולעשות אקזיט, כאן מגיעים לקבל את הידע הדרוש שמכניס את התלמידים היישר למעגל העבודה בצורה מכובדת ונאותה.

הרוח שעומדת מאחורי המיזם הזה, היא הרצון והאידיאל לאפשר לבני תורה, אשר לצורך פרנסתם נאלצו לעזוב את הכולל, ובתוכם מקנן רצון עז לשמר את הצביון והערכים עליהם הם התחנכו. – היציאה ממסגרת ישיבתית לעולם ההייטק, טומנת בחובה מסקנה כמעט מוחלטת, כי אין כאן מעבר טכני בלבד, אלא שינוי מהותי של אורח החיים.

כשמדברים על הייטק, מדברים על שעות עבודה שמתפרסות על פני רוב היום, ובנוסף, מתייצב קושי עצום להשיג מקום עבודה, בסביבה בעלת צביון חרדי מובהק.

השילוב של אברטק ורבטק, נותן מענה לכלל הבעיות. כאן אין צורך במספר שנות לימוד, אין צורך בשעות עבודה מרובות, ואין צורך להיכנס למעגל סביבתי שונה.

כאן תוך שנה משיגים מקום פרנסה! כאן לומדים תורה במספר שעות רצופות  שאינו מאלץ לרפרף על דף היומי או הלכה יומית! כאן שוררת אוירה רצינית ואיכותית המאפשרת להמשיך את אורח חיים שבני הישיבות חונכו לצעוד לאורו!

בברכה

אהרן ספראי

שלום וברכה לכל המבקרים.

באתר זה ניתנת הצצה למיזם מהפכני וייחודי, שלעת עתה הוא היחיד בארץ, אשר השילוב הגלום בו הופך אותו לתכליתי במיוחד.

מכללות רבות ומגוונות פזורות בכל מקום, חברות הייטק רבות מקיפות אותנו מכל עבר. – רבות המכללות המבטיחות – ואולי גם עושות מאמץ – לסייע לתלמידים להתקבל לעבודה. מצד שני יש גם מאמץ מסוים בחברות ההייטק לקלוט עובדים שעושים את תחילת דרכם, אך עדיין, היישום, הלכה למעשה, דליל למדי. המסלול ארוך ומורכב, וגם לא תמיד קורם עור וגידים.

המיזם שלנו אשר הושקע בו הון פרטי, והרבה יזע ומחשבה, הוא בשורה של ממש, לאור העובדה, שמגיע אדם אשר אין לו שום ידע מינימאלי בתחום זה, והנה, תוך שנה בלבד, לא די בכך שהוא למד והשתלם, אלא הוא מיידית הופך מתלמיד למועסק. – תהליך לימודים של שנה בלבד, הוא ללא ספק תהליך מזורז בכל קנה מידה, אך העובדה שמיד לאחר מכן הוא כבר עובד מן המנין היא דבר שאין לו אח ורע בשום מקום אחר.

הסלוגן שלי הוא: ללמוד – לעבוד.